Mīļmājās tiek nodrošinātas 3 ēdienreizes dienā- barojošas brokastis- spēka putra, veselīgas pusdienas un viegls launags.  Mēs gatavojam paši savā virtuvē no svaigiem produktiem. Ēdienreižu piemēri:
  • Brokastis: dažādu veidu putras ar vai bez augļiem;
  • Pusdienas: sātīga zupa, gaļa vai zivs ar piedevām un svaigiem dārzeņiem;
  • Launags: augļi ar jogurtu, pašgatavoti smūtiji, pankūkas, biezpiena plācenīši, karstmaizes, veselīgas pārslas ar pienu, augļi, piens
Lai maltītes būtu veselīgas, jābūt augstai produktu kvalitātei. Svaigi produkti, gatavošana drošos apstākļos, sāls un cukura nepievienošana, nodrošina bērniem veselīgu un gardu maltīti. Lielāko daļu produktus iepērkam no zemniekiem un lauksaimniekiem. Ēdienkarte atbilst Veselības ministrijas izstrādātām veselīga uztura vadlīnijām. Bērni tiek mudināti izvēlēties tik lielas porcijas, cik paši vēlas, tādējādi ieaudzinot mērenību- paņemt tik, cik var apēst. Mudinam arī vecākus svētku dienās nenest uz Mīļmājām cukuru saturošus produktus- cepumus, šokolādes, kūkas, keksus, saldinātus jogurtus utt., to vietā ieteicams izvēlēties augļus, ogas, saldumus, kas gatavoti ar dabīgiem saldinātājiem (banāns, dateles, stēvija). Mīļmājās bērni ēd “kā māk”- ar karoti, dakšu vai rokām. Ja vien bērniņš nav pavisam mazs, mēs nebarojam, jo ticam, ka katrs bērniņš grib un ir pelnījis ēst pats.